wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Baterie do radiotelefonów i krótkofalówek

Baterie do radiotelefonów i krótkofalówek

Baterie do radiotelefonów i krótkofalówekBaterie do radiotelefonów i krótkofalówek - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na baterie (akumulatory) do urządzeń komunikacyjnych
W tej kategorii znajdziecie Państwo akumulatory oraz baterie do krótkofalówek oraz radiotelefonów stosowanych w domu oraz w biznesie.
Akumulatory zostały zbudowane z ogniw NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer. Jednocześnie informujemy, że na terenie Unii Europejskiej wprowadzono zakaz sprzedaży akumulatorów złożonych z ogniw NiCd.
Zamiast ogniw NiCd możecie Państwo zastosować ogniwa NiMh.
Wszystkie ogniwa - przed pierwszym użyciem - należy prawidłowo uformować. Szczegółowy opis znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie należy zutylizować. Prosimy nie zwierać styków i nie wrzucać akumulatorów do ognia.
Wszystkie nasze produkty nadają się do ładowania w oryginalnych ładowarkach, które dostarczono Państwu wraz z radiotelefonami.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo baterie do krótkofalówek takich firm, jak: Alan, Alcatel, Alinco, Audioline, Bendix King, Brondi, Cobra, Ericsson, Garmin, Icom, Kenwood, Maxcom, Maxon, Midland, Motorola, Oricom, Switel, Tait, Topcom, Uniden, Yaesu

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl